KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353012
nr 1235 3012
Doris Hennix
(1908-1997), Sverige
Oljemålning, Tyska Kyrkan, Stockholm. Signerad, daterad -55. Olja på duk, ca 73x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 februari 2019
kl 19:39:06
100 kr
150 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Doris Hennix
Läs mer om Doris Hennix